ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodáváte byt?
S námi ho inzerujete zadarmo až na 50-ti serverech

Chystáte se prodat byt bez realitní kanceláře a přemýšlíte, kde ho inzerovat?
Využijte Realitní Samoobsluhy a zvyšte svou šanci na prodej až 50x ZDARMA.

JAK TO FUNGUJE?

Zaregistrujete se a vložíte vaši nemovitost a my ji zdarma exportujeme až na 50 serverů, od těch nejznámějších jako jsou Sreality.cz či RealityIdnes.cz až po ty menší, oblíbené lokální servery. Pak už vám jenom zašleme e-mailem kontakty konkrétních zájemců. Žádné telefonické bombadování, zájemce kontaktujete vy, když se vám to bude zrovna hodit.

JAK JE MOŽNÉ, ŽE JE TO ZDARMA?

Žádný háček v tom není, minimalizovali jsme náklady, zefektivnili celý proces a malý poplatek zaplatí kupující. Vy navíc nedáte ani korunu a ušetříte na nákladech.

CO JE K INZERÁTU POTŘEBA?

Po tvorbu úspěšného prodejního inzerátu potřebujete hlavně fotky, protože první dojem prodává. Druhým faktorem je správně odhadnout tržní cenu, aby se z vašeho inzerátu nestal ležák, ale také abyste ho neprodali zbytečně pod cenou. Připravili jsme pro vás tipy, jak prezentovat nemovitosti.

JAK NA ENERGETICKÝ ŠTÍTEK A KUPNÍ SMLOUVU?

Bojíte se, že nezvládnete veškerou administrativu, od rezervační po kupní smlouvu? Nevíte, jak je to s energetickým štítkem a kdy ho musíte mít? I na tyto náležitosti jsme pro vás připravili návody, které vám pomohou.


Zaujali jsme Vás?

Pojďte to vyzkoušet