ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Proč prodat nemovitost přes REALITNÍ SAMOOBSLUHU?

Prodej nemovitosti není žádná legrace. Pokud jste se rozhodli prodávat sami (bez pomoci realitní kanceláře), nabízíme vám naši revoluční službu Realitní Samoobsluha. Díky této platformě můžete zdarma inzerovat vaši nemovitost, rychle ji prodat a za výhodnou cenu.

UŠETŘÍTE

Jako prodávající neplatíte ani korunu.

S námi získáte výhody plošné inzerce jako u realitní kanceláře, ale žádnou provizi jako prodávající neplatíte. V případě úspěšného prodeje zaplatí poplatek kupující (ve výši 1% + dph z kupní ceny).
(Nově musíme na portálu Sreality, kvůli změně jejich všeobecných obchodních podmínek, uvádět na tomto portálu cenu včetně 1% provize, kterou hradí kupující)

PRODÁTE RYCHLE

Vaši nemovitost budeme inzerovat na více než 50-ti realitních serverech.

S námi se informace o vaší nemovitosti dostanou na více než 50 nejnavštěvovanějších realitních serverů. Včetně nejvíce navštěvovaných portálů sreality.cz a reality.idnes.cz.

S MINIMEM STAROSTÍ

Je to snadné a rychlé! Za 10 minut máte hotovo.

Zaregistrujete se u nás zdarma, vložíte nemovitost, my exportuje na servery a pak už jen čekáte na kontakt od zájemce.

BEZPEČNĚ

Šetříme váš čas a bráníme vás před obtěžujícím voláním realitních kanceláří.

Naše služba chrání vaše soukromí. Nemusíte se obávat nevyžádaných hovorů. Potenciálního kupce můžete oslovit sami (zašleme vám na něj kontakt), nebo vás bude kontaktovat sám. Realitní makléři nesmí naši službu pod pokutou využívat.

Prodejte vaši nemovitost s námi SAMI

Ušetříte, prodáte rychle a za výhodnou cenu.

VLOŽIT NEMOVITOST