ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

URČENÍ PRODEJNÍ CENY

Než se pustíte do prodeje bytu či domu, je nezbytné správně určit prodejní cenu. Nelze si nastavit cenu libovolnou – musíte se řídit dle konkrétní oblasti, stavu nemovitosti a dalších kritérií. Příliš vysoká částka mnoho zájemců odradí, na nízké zase zbytečně proděláte. Přesný odhad se může provádět hned několika způsoby.

VYTVOŘTE SI ODHAD ZDARMA

My jsme se rozhodli nabídnout vám pohodlné řešení – ve spolupráci s odborníky z firmy Valuo Technologies vám nyní nabízíme možnost vytvořit si odhad zdarma. Jediným kliknutím myši.

Stačí, když si při vložení nemovitosti do naší Realitní Samoobsluhy (po zadání základních a technických údajů o nemovitosti – ať už se jedná o byt, dům, chatu či chalupu) v kroku č. 2 rozkliknete políčko „odhadnout cenu“ a ve vteřině vidíte odhad ceny vaší nemovitosti. Tuto cenu můžete ihned použít v inzerci.

JAK ODHAD CENY PROBÍHÁ?

Pracovníci firmy Valuo neustále sledují inzeráty největších inzertních webů a zjišťují podrobnosti o jednotlivých nabídkách.

Získané informace si ukládají do databáze a s pomocí algoritmu se zbavují duplicitních inzerátů.

Každý inzerát zkontroluje odborník a má tak velmi jasnou představu, v jakém stavu se nabízená nemovitost prodala.

Díky algoritmu jsou schopni přesně srovnat jednotlivé nemovitosti a najít vždy ty nejpodobnější z blízkého okolí.

To se samozřejmě neobejde bez další filtrace a výpočtu chytrých technologií. Denně tak dovedou spočítat tisíce odhadů, které později znovu ověřují a aktualizují.

PROFESIONÁLNÍ ODHAD CENY

Samozřejmě se můžete spolehnout také na pomoc profesionálního odhadce nebo realitní kanceláře – často se ale může jednat jen o šikovný trik, který vás má přimět prodat nemovitost přes zmíněnou realitku.

Díky nám můžete ušetřit!

Když se zaregistrujete do naší Realitní Samoobsluhy, nemusíte se určováním ceny zabývat. Odhad ceny z jinak placené aplikace vám náš systém poskytne zcela bezplatně.

Vložit nemovitost