ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodáváte rodinný dům?
Inzerujte ho až na 50-ti serverech ZDARMA.

Prodej domu není žádná legrace. Pokud jste se však rozhodli prodat ho sami, na vlastní pěst, bez pomoci realitní kanceláře, držíme vám palce a nabízíme naši bezplatnou službu Realitní Samoobsluha. Díky této platformě můžete zdarma inzerovat a svou nemovitost tak prodat rychle, za slušnou cenu.

ZAREGISTRUJETE SE, VLOŽÍTE A INZERUJEME

Funguje to jednoduše, zaregistrujete se, vložíte svou nemovitost a my ji zdarma inzerujeme na více než 50 realitních serverech, mezi kterými nechybí nejznámější Sreality či Reality iDnes a také celá řada menších populárních serverů.

JAK SE NA TO PŘIPRAVIT?

Pro tvorbu úspěšného inzerátu potřebujete dvě věci – kvalitní fotografie, protože první dojem je nejdůležitější a správně odhadnutou cenu nemovitosti. Pokud totiž cenu napálíte, váš dům se může proměnit v ležák. Pokud ji podceníte, přicházíte o peníze. Podívejte se na naše tipy, jak připravit nemovitost k prezentaci a ušetřete tak spoustu starostí.

JAK ZVLÁDNOUT ADMINISTRATIVU?

Pokud vás děsí administrativa, rezervační a kupní smlouvy, jednání s katastrálním úřadem a podobně, ani tady není čeho se bát. Mrkněte se na naše návody a nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

JAK MŮŽE BÝT SLUŽBA ZADARMO?

Službu můžeme nabízet zadarmo, protože jsme zjednodušili celý proces a minimální provozní náklady nám zaplatí kupující. Vy nic neplatíte a jenom šetříte na nákladech.


Zaujali jsme Vás?

Pojďte to vyzkoušet