ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

JAK FUNGUJE REALITNÍ SAMOOBSLUHA?

Je to snadné, jednoduché a rychlé! Za 10 minut máte hotovo.

REGISTRACE JE ZDARMA

Poplatek jedno procento z prodejní ceny zaplatí kupující

Zaregistrujte se k nám zdarma, stačí zadat emailovou adresu. Jakmile dokončíte vložení nemovitosti, přijde vám prostřednictvím SMS potvrzovací kód. Ten zadáte a tím nemovitost aktivujete.

VLOŽÍTE NEMOVITOST

Zadáte údaje o prodávané nemovitosti, nahrajte fotografie a uložením aktivujte nabídku. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, můžete se obrátit na naši infolinku +420 770 183 128, kde vám rádi pomůžeme.

ODHAD KUPNÍ CENY ZDARMA

Než se pustíte do prodeje bytu či domu, je nezbytné správně určit prodejní cenu. Při vložení vaší nemovitosti máte možnost nechat si zdarma stanovit odhadovanou tržní cenu. Tuto funkci vám poskytujeme ve spolupráci s firmou Valuo Technologies... více zde.

EXPORTUJEME NA SERVERY

My vaše zadaná data obratem zpracujeme a informace o nemovitosti zveřejníme na více než 50 realitních TOP serverech. Maximalizujete tím tak šanci na rychlý a úspěšný prodej.

SPOJÍME VÁS S KUPUJÍCÍM

Žádné nečekané telefonáty od realitních makléřů. Můžete si vybrat, jestli chcete kontakt na potenciálního kupce zaslat e-mailem či přes sms, abyste se mu mohli ozvat dle svých možností, nebo jestli vás má zájemce kontaktovat sám.

VLOŽIT NEMOVITOST Proč s námi? Máte dotaz?