ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

FAQ

 

Nebude to další pokus, jak přivést klienty o peníze?

Realitní trh je dnes plný nekvalitních služeb rádoby makléřů. My to víme a chceme tuto situaci změnit. Již více než dvacet let děláme, co umíme nejlépe, prodáváme nemovitosti. Naším cílem je pomoci klientům prodat nebo pronajmout nemovitost online. Rychle, bezpečně a jednoduše.

 

Ta služba přeci nemůže být zadarmo...

Opravdu je. Minimalizovali jsme náklady, vše zjednodušili a poplatek za naše služby hradí v případě prodeje kupující (1 procento + DPH, z prodejní ceny nemovitosti). Není v tom háček, je to revoluční obchodní model. (Na portálu Sreality musíme, dle jejich všeobecných obchodních podmínek, uvádět cenu včetně 1% provize, kterou hradí kupující). Při pronájmu platí malý poplatek za získání kontaktu zájemce o pronájem.

 

Proč bych měl službu využít?

Cílíme na Vás, kteří máte již zkušenost z prodejem a zvládnete celý proces sami, nebo na Vás, kteří, ať už z jakéhokoliv důvodu, se nechcete svěřit do rukou realitní kanceláře. Naše návody Vás provedou celým procesem. Pokud si na to přesto netroufáte, zavolejte a my Vám ušijeme řešení na míru.

 

Jak to funguje:

Zaregistrujte se k nám, zadejte údaje o prodávané nebo pronajímané nemovitosti, nahrajte fotky a uložením aktivujte nabídku. My data obratem zpracujeme a Vaši nemovitost zveřejníme na více než 50ti specializovaných serverech. Brzy se pak můžete těšit na kontakt se zájemcem o Vaši nemovitost.

Už žádné stresující telefonáty od makléřů, kteří pro vás mají „vážného“ zájemce. Realitní makléři nesmí naši službu prodeje pod pokutou využívat.

 

Na kterých serverech se objeví moje nemovitost?

Vaše nemovitost se objeví na všech důležitých serverech, kde klienti nemovitosti hledají. Zde je seznam serverů - prosím klikněte.

 

Musím k prodeji doložit energetický štítek?

K přepisu nemovitosti musíte ze zákona předložit kupujícímu průkaz energetické náročnosti budovy, zkráceně PENB, pokud nebyla Vaše nemovitost postavena před rokem 1948 a od té doby na ní neproběhly závažné úpravy. V případě bytu se obraťte na předsedu vašeho SVJ, který by měl PENB k budově mít. Více informací v sekci "Naše služby - Energetický štítek".

 

Mám si smlouvu sepsat sám?

Na první pohled jednoduchá záležitost. Z internetu si stáhnu vzor, změním pár údajů a hotovo. Převod nemovitosti s sebou nese ale mnoho momentů, kde můžete udělat chybu. Katastr nemusí kvůli nesprávně sepsané smlouvě nemovitost zapsat, nebo můžete špatnou specifikací nemovitosti prodat pouze část majetku. V horším případě více než jste chtěli. Proto vždy doporučujeme obrátit se na specialistu. To samé platí při pronájmu nemovitosti. Více informací v sekci "Naše služby - Kupní smlouva a úschova peněz".

 

Mám dát peníze do úschovy?

Toto je velmi důležitý a rizikový krok celé transakce! Určitě si peníze nepředávejte doma v obýváku nebo někde v kavárně. Vždy doporučujeme úschovu peněz u advokáta, notáře nebo banky. Jedná se o speciální účet u nestranného odborníka, který zaručí, že peníze opravdu dostanete, a to za předem jasně stanovených podmínek. Více informací v sekci "Naše služby - Kupní smlouva a úschova peněz".

 

CHCI SE ZEPTAT