ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodáváte nemovitost v lokalitě Bruntál a okolí ?

Inzerujete až na 50 realitních serverech zdarma

Chystáte se prodávat nemovitost v lokalitě Bruntál a okolí a nechcete ji svěřit realitní kanceláři? I tak můžete mít profesionální služby zadarmo. Díky jedinečné službě Realitní samoobsluha můžete zdarma inzerovat až na 50 realitních portálech, na kterých nechybí ani nejvýraznější Sreality či iDnes reality.

Díky skvělé inzerci získáte řadu zájemců a nemovitost snadno a se ziskem prodáte. Využijte zkušeností naší realitní kanceláře, jen tam, kde je doopravdy potřeba a zadarmo! Rádi vám pomůžeme i s kupní smlouvou, s výběrem právníka a s dalšími nástrahami, které koupě nemovitosti přináší.

Podívejte se na naše reference

reference16.jpg

Prodej domu proběhl naprosto bez komplikací a díky službám portálu Realitní samoobsluha jsme prodali opravdu rychle, pomohli nám zajistit kupní smlouvu (ušetřili jsme hodně peněz) a zajistili, abychom komunikovali jen s kupujícím (žádní makléři). Děkujeme a každému budeme doporučovat.

10.JPG

Vše proběhlo naprosto skvěle, předčili jste naše očekávání. Na stupnici 1 až 10 bychom vám dali určitě 10. Děkujeme moc, určitě se na vás v budoucnu zase obrátíme a budeme vás všude doporučovat. Rottovi 

6.JPG

Dobrý den, ohledně prodeje domu jsem byl velmi spokojen. Vše probíhalo v pořádku a já byl maximálně spokojen ve všech ohledech. Děkuji za vyřízení prodeje nemovitosti. Hezký den Schejbal

Vložit nemovitost