Prodáváte nemovitost v lokalitě Příbram a okolí a nechcete platit majlant za služby? S Realitní Samoobsluhou máte zadarmo veškerou propagaci!

Vsaďte na Realitní samoobsluhu

Prodat byt či dům ve městě Příbram není žádná legrace – zvláště, když se do toho rozhodnete jít na vlastní pěst. Všechno něco stojí, od nafocení bytu, přes vyvěšení inzerátu až po samotný prodej a přípravu smlouvy.

A právě přes inzerci nemovitostí je jedinečná služba Realitní Samoobsluha, díky které můžete svou nemovitosti inzerovat až na 50 realitních serverech a neplatit za to ani korunu. A to třeba i na drahých serverech jako jsou Sreality nebo Reality iDnes. Díky tomu budete mít řadu zájemců a nemovitost prodáte rychle a s výrazným ziskem.

Poradíme i s kupní smlouvou a dalšími náležitostmi

Rádi vám poradíme i se sestavením kupní smlouvy, doporučíme vám levného a schopného právníka a připravíme vás na další nástrahy, aby prodej byl bezproblémový. Realitní Samoobsluha zkrátka skvěle fungují. O tom vypovídá i řada našich spokojených zákazníků v lokalitě Příbram a okolí.

10.JPG

Vše proběhlo naprosto skvěle, předčili jste naše očekávání. Na stupnici 1 až 10 bychom vám dali určitě 10. Děkujeme moc, určitě se na vás v budoucnu zase obrátíme a budeme vás všude doporučovat. Rottovi 

6.JPG

Dobrý den, ohledně prodeje domu jsem byl velmi spokojen. Vše probíhalo v pořádku a já byl maximálně spokojen ve všech ohledech. Děkuji za vyřízení prodeje nemovitosti. Hezký den Schejbal

3.JPG

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci, ochotu, rychlé reakce na moje dotazy a hlavně efektivní práci. Budu vás všude doporučovat. S pozdravem Oliver J.

Vložit nemovitost