ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji v obci Příšovice

Příšovice

10 990 000 Kč

+1% provize

Dům o rozloze 162m2 na pozemku 735m2 je po rekonstrukci. Možné dokoupit dalších 800m2 navazující stavební parcely za velmi výhodnou cenu.
Rekonstrukce včetně 16cm zateplení a fasády byla dokončena na podzim r. 2022. V domě nové ústřední topení, plynový kotel a výkonná krbová kamna s výměníkem. Ohřev TUV solárním panelem v kombinaci s okruhem topení, bojlery 500L.
V přízemí domu se nachází šatna, koupelna, 2 dětské pokoje, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu situovanou na jihozápad s bazénem 6x3x1,5m s možností ohřevu vody tepelným čerpadlem. V prvním patře domu se nachází další dětský pokoj se schody vedoucími do zrekonstruovaného půdního prostoru určeného ke spaní nebo uskladnění věcí. Z druhé strany chodby je ložnice s balkónem a vstupem do další malé místnosti, která je doposud nezrekonstruovaná a je jen na nových majitelích k čemu bude sloužit. Může tam být druhá koupelna, pracovna, šatna nebo třeba technická místnost. V ložnici jsou také výklopné schody do půdního prostoru určeného k uskladnění věcí.
K domu náleží garáž pro 2 auta, ale stání je možné až pro 4 auta kolem domu.
Dům prodáváme kompletně vybavený včetně všech spotřebičů, jako např. americká lednice, myčka, 2x pračka, sušička, kávovar, plynová varná deska s pěti hořáky, 3x smart TV a další…V garáži veškerá zahradní technika, nářadí, horská kola různých velikostí, dětská benzínová čtyřkolka, raft pro 6 osob s veškerým příslušenstvím, na zahradě 5m trampolína.
V obci je kompletní občanská vybavenost, zdravotní středisko, lékárna, MŠ, ZŠ, restaurace, několik obchodů s potravinami, autobus, vlak, kulturní akce pořádané obcí, atd. Za domem je přístup na louku navazující na krásnou vycházkovou cestu podél Jizery a Písečáků.
Obec je strategicky umístěná vzhledem k dostupnosti do Turnova (5min.), Mladé Boleslavi, Liberce, Jablonce (15min.), Prahy (40 min.). Je zde mnoho pracovních příležitostí.

Č.zakázky: RS309946
Lokalita: Příšovice
Město: Příšovice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Počet podlaží: 0
Plocha: -
Užitná plocha: 162 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 735 m2

Aleš Simet

klientská linka

tel.: +420 770 183 129

e-mail: ales.simet@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost