ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Byt 2+1 Libeň

Praha

5 410 000 Kč

+ 1 % provize

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví, který je v současném stavu vhodný k bydlení i pronájmu (částečně vybaven – vestavěná ložnice, kuchyň). Dispozice je 2+1 50,5 m2 (prostorově architektem upravená původní dispozice)
Bytová jednotka 2+1 je umístěna ve 4. NP (1. patro). Jedná se o středový byt, s okny do tichého vnitrobloku (možnost rezidenčního parkování) i Sokolovské ulice. Ze společné chodby se vstupuje do předsíně, z ní jsou přístupné kuchyň, obývací pokoj, koupelna s vanou a WC. Obývací pokoj je průchozí do ložnice. Okna jsou plastová s dvojsklem. Do bytu je zavedena elektrika i plyn (plynový sporák).
V bytě byla v roce 2015 provedena celková rekonstrukce – změna původní dispozice bytu, nové rozvody ZTI, elektřiny, nové povrchy podlah, nové povrchů stěn, nové vnitřní dveře, SDK podhledy stropů s vestaveným ozvučením. V bytě je nově instalovaná kuchyňská linka se spotřebiči (pračka, lednička s mrazákem, myčka, plynový sporák s el. troubou). Na míru vestavěný nábytek ložnice s velkým úložným prostorem.
V domě byla provedena oprava střechy, výměna rozvodů ZTI ve společných prostorách, nový výtah.
K bytu patří i spoluvlastnictví velkého množství nebytových prostorů „BD Balabenka“, ze kterých plyne pro vlastníka příjem.
Fond oprav ve výši 510,- Kč/měsíc, ostatní „aktuální“ zálohové platby (bez elektřiny) ve výši 4.300,- Kč/měsíc.
Výborná dopravní dostupnosti – tramvaj, metro C. Místo nabízí kompletní občanskou vybavenost v nejbližším okolí – nákupní centrum Galerie Harfa, O2 arena, poliklinika/nemocnice, základní školy a mateřské školky, pošta.

Č.zakázky: RS309349
Lokalita: Libeň
Město: Praha
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 8
Plocha: -
Užitná plocha: 51 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Podlaží: 4

Tereza Tomášková

klientská linka

tel.: +420 778 401 191

e-mail: tereza.tomaskova@realitni-samoobsluha.cz

Chcete, aby Vás kontaktoval majitel?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost