Dva rodinné domy ve Zdibech za jednu cenu

Zdiby

14 900 000 Kč

+ 1% provize

Nabízíme k současnému prodeji (jako celek) dva samostatné a vedle sebe sousedící rodinné domy (2 č.p.) s krásným výhledem na Draháňské údolí, přímo na hranici Prahy v obci Zdiby-Brnky, s pozemky o celkové výměre 1.426 m².
První vícepatrový a víceúrovňový rodinný dům má dispozice 5+kk a 3+kk a celkovou užitnou plochu 289 m² (byl zkolaudován v roce 1998). V domě se nachází dvě koupelny, dvě kuchyně, osm místností, vnitřní krb a také terasy, zahrada, venkovní bazén a krb.
Pozemek má velikost 1239 m².
Druhý dvoupatrový rodinný dům má dispozice 3+kk a 1+kk a celkovou užitnou plochu 125 m² (byl zkolaudován v roce 2012). Má venkovní terasu, otevřené garážové stání, vnitřní krb a také zázemí v přízemí (dílna, venkovní koupelna). Několik posledních úprav lze řešit dle vlastních představ (vnitřní dveře a zárubně, obložení schodů, podlaha terasy, obložení krbu). Dům má celkem tři koupelny a lze ho dovybavit dvěma kuchyňskými linkami a využít jako dvougenerační.
Pozemek má velikost 187 m².
Domy mají společné čerpání vody ze studny a od jara do podzimu je zde také možnost využít zahrádkářskou vodu. Dále mají vlastní čistírnu odpadních vod.
Parkování pro několik vozů (viz foto) je na vlastním pozemku a další jsou na přilehlé obecní komunikaci. Na druhém domě je instalováno výkonné zařízení pro příjem internetu pro obě nemovitosti.
Ve obci Zdiby se nachází základní škola, mateřská škola, nové hřiště, Obecní úřad, pošta, supermarket LIDL, potraviny, pekárna, cukrárna, kadeřnictví, restaurace a stanice autobusů dopravujících na Metro linky C - zastávka Kobylisy. Přímo vedle Draháňského údolí je možné využít nádherné procházky podél Vltavy a po okolí. Je zde nová cyklostezka a dráha pro in line brusle (taktéž u Vltavy a po které lze dojet až do centra Prahy). Jedná se o žádanou lokalitu v přírodě s dobrou časovou dostupností do města. Díky své poloze se nemovitosti nenacházejí v záplavové oblasti a jsou vhodné pro vícegenerační bydlení.

Č.zakázky: RS307722
Lokalita: Zdiby
Město: Zdiby
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Podlaží: 0
Plocha: 1426 m2
Užitná plocha: 414 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1426 m2

Tereza Tomášková

klientská linka

tel.: +420 778 401 191

e-mail: tereza.tomaskova@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost