ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodej komerční nemovitosti v obci Krhová o výměře 680 m2

Valašské Meziříčí

9 750 000 Kč

+ 1 % provize (+DPH)

Nabízíme velmi pěkné a lukrativní komerční prostory pro Vaše podnikání, sídlo firmy nebo výrobu či služby všeho druhu. Nabízíme skvělou komerční příležitost v místě s obrovským potenciálem.
Na prodej je celý objekt, vč. pozemku o výměře 754 m2 a 458 m2.Nemovitost se sestává ze dvou samostatných jednotek vymezených prohlášením vlastníka. Nemovitost disponuje jedním nadzemním podlažím a vybudovaným obytným podkrovím. První jednotku tvoří prostory v 1. NP převážně výrobního charakteru. Jedná se o halu a dvě místnosti dílen, v jedné je oddělený prostor. Dále místnost určenou pro obchodní prostory se samostatným vchodem, dva sklady s místností administrativního zázemí, koupelnu, WC, zimní zahradu, předsíň a chodbu s rampou a to vše o celkové výměře 458 m2 . Druhou jednotku tvoří vstupní chodba, schodiště, WC v 1. NP a dále prostory podkroví. Zde se nachází recepce, zasedací místnost, čtyři kanceláře, přičemž v jedné se nachází vestavěné skříně pro archiv, kuchyň, technická místnost, koupelna a WC a to vše o celkové výměře 222 m2 . Celková užitná plocha v budově je o výměře 680 m2.
V domě je zavedena elektřina o napětí 3x380/220 V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, má připojení na veřejnou kanalizaci a zemní plyn je v objektu taktéž zaveden. V domě je topení a teplá voda řešena ústředně plynovým kotlem a topná tělesa tvoří závěsné radiátory.
Nemovitost je postavena v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je zeleň v podobě lesů a luk. Nemovitost se nachází v její jižní části obce Krhová a bezprostředně na hranici s městem Valašské Meziříčí. Objekt má skvělou dopravní dostupnost, k nemovitosti je přístup přes obecní cestu, před objektem je zbudováno parkování.
Nemovitost je prodávána na základě pověření insolvenčního správce z majetkové podstaty

Č.zakázky: RS311351
Lokalita: Krhová
Město: Valašské Meziříčí
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Plocha: -
Užitná plocha: 680 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1212 m2

Tereza Tomášková

klientská linka

tel.: +420 778 401 191

e-mail: tereza.tomaskova@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost