ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pronajmu nemovitost na lukrativním místě

Česká Lípa

30 000 Kč/měsíc

Česká Lípa , nabízím k dlouhodobému pronájmu zděnou budovu k rekonstrukci (dříve areál depa České pošty ) v atraktivní lokalitě blízkosti autobusového a vlakového nádraží v České Lípě ul. Bulharská . Po vzájemné dohodě je možno provést stavebně technické úpravy pro využití prostor nájemcem s příp. odečtem provedených prací , úleva z nájemného Vynikající poloha a dopravní obslužnost , vhodné pro depo zásilkových služeb , skladování , zřízení výrobních , dílenských či obchodních prostor , atd . Svislé nosné konstrukce jsou z ocele, příčky zděné, okna dřevěná zdvojená , sociální zařízení, výška stropu 3,30m o celkové užitné ploše 948 m2 .
Elektrická energie: 380 V, Voda: veřejný vodovod , Kanalizace: veřejná samospádná Vytápění: odstavený kotel na topný olej, ocelová topná tělesa TUV: lokální el. bojler, nákladní výtah . V těsné blízkosti parkoviště P+R . Nájemné v současném stavu 30 000Kč/ měsíc za objekt bez vytápění a energií nebo dohodou ,
úlevami na nájemném , za stavební úpravy provedené nájemcem . Požaduji 2 měsíční kauci při podpisu nájemní smlouvy. Momentálně je objekt nevyužívaný a vhodný k rekonstrukci.
Č.: RS705201

Č.zakázky: RS705201
Lokalita: Česká Lípa
Město: Česká Lípa
Typ objektu: Komerční prostory
Druh: sklad
Plocha: 1000 m2
Užitná plocha: 1000 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 500 m2

Získat kontakt na majitele ?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost