ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pozemek v Šachově o rozloze 4339m2

Borohrádek

2 500 Kč/m2

+1% provize

Hledáte místo, kde najdete rovnováhu mezi klidem, soukromím a dojezdem do dvou krajských měst do 30 min? Pokud ano, prohlédněte si tento pozemek, kde můžete realizovat své nejdivočejší sny o bydlení.
Nabízíme Vám ke koupi luxusní pozemek v obci Šachov (okres Rychnov nad Kněžnou), na kterém budete mít dokonalé soukromí. Lokalita je obklopena borovými a smrkovými lesy, což jí dodává až romanticky klidnou atmosféru. Pozemek je z části osázen jehličnatými a listnatými stromy a touto částí přímo navazuje na les. Pouze na východní strana sousedí s pozemkem určeným k bydlení.
Na pozemku o velikosti 4339 m2 lze dle územního plánu postavit Rodinné domy - venkovské. Vzhledem k velikosti pozemku, jeho téměř pravidelně obdélníkovému tvaru a naprosté rovině můžete pozemek využít pro větší projekt rodinného bydlení nebo rozdělit na menší parcely, případně jako investici.
Na hranu pozemku je přivedena elektřina a plyn, a vodovodní řad prochází přes pozemek. Obec Šachov bude v nejbližších letech odkanalizována tlakovou kanalizací.
Přilehlé město Borohrádek, vzdálené cca 3km, nabízí veškerou občanskou vybavenost. Dvě základní školy, mateřskou školku, praktického lékaře, lékárnu a obchody pro základní potřeby.
Dojezdová vzdálenost osobním automobilem je cca 30 min do krajských měst Pardubice a Hradce Králové, a v podobném čase dojedete například do Chrudimi, Rychnova nad Kněžnou nebo Litomyšle nebo Ski areálu Deštné v Orlických horách. Šachov je obsluhován autobusovou dopravou, v Borohrádku je železniční stanice.

Č.zakázky: RS309267
Lokalita: Šachov u Borohrádku
Město: Borohrádek
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plocha: 4339 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -

Aleš Simet

klientská linka

tel.: +420 770 183 129

e-mail: ales.simet@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost