ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

pozemek pro stavbu RD, jižní Čechy, Pošumaví

Lhenice

1 000 Kč/m2

+ 1 % provize

Nabízíme k prodeji část hezké parcely ležící v klidné oblasti na okraji vesnice Vodice u Lhenic. Do Prachatic je odtud 19 km, do Č. Budějovice 23 km. Pozemek je v ÚP určen pro stavbu pro bydlení (RD venkovského charakteru, sedlová střecha, 1 nadzemní podlaží a podkroví). Pro majitele je celý pozemek moc velký, tak nabízí druhou část ke koupi tomu, kdo ocení krásu místa a klidnou lokalitu. Část určená k prodeji je orientačně vyznačena v obrázku. Velikost oddělené části 1.000 až 2.000 m2 podle zájmu kupujícího.
Příjezd k pozemku je z obecní asfaltové cesty vedoucí podél jedné z hranic pozemku. Do zřízení vlastní el. přípojky majitel může poskytnout elektřinu z již zřízeného místa připojení. Voda by se řešila studnou - vrtem, odpady domovní ČOV. Pozemek je mírně svažitý k severozápadu, je osluněný a při hranici pozemku teče potůček. Z větší části je pozemek zatravněný, na okraji je pás stromů.
Cena záleží na velikosti oddělené části a nepřesáhla by obvyklou cenu v dané lokalitě. Majitel upřednostňuje zájemce, který si koupí větší plochu.

Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS310833
Lokalita: Vodice u Lhenic
Město: Lhenice
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plocha: 1000 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -

Tereza Tomášková

klientská linka

tel.: +420 778 401 191

e-mail: tereza.tomaskova@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost