ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rovinatá stavební parcela určená pro rodinné či venkovské domy o výměře 1337 m2

Nová Ves nad Popelkou

2 406 000 Kč

+1% + DPH hradí kupující

Rovinatá stavební parcela určená pro rodinné či venkovské domy o výměře 1337 m2 s udržovanou asfaltovou příjezdovou cestou, kompletně vybavena inženýrskými sítěmi.
Přímo na hraně pozemku jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě: plyn, voda, kanalizace, elektrika, telefon a internet. Pozemek se nachází v klidné lokalitě poblíž centra obce. U pozemku je zajištěno pohodlné parkování. Pozemek se nachází mimo záplavové území.
Dopravní spojení s okolními městy umožňuje četná autobusová a železniční doprava (vzdálenost cca 400 m od pozemku). Centrum města Lomnice nad Popelkou je vzdálené pouze 3,2 km, města Nová Paka 9,7 km a města Semily 17,4 km.
Obec má dobrou občanskou vybavenost. V obci je samoobsluha, základní a mateřská škola, kulturní dům, koupaliště, kostel sv. Prokopa, travnaté fotbalové hřiště, restaurace, pension, knihovna, Nadace Tábor, biologickodynamické zemědělství, sbor dobrovolných hasičů, TJ Sokol, Myslivecké sdružení, Červený kříž, Český svaz žen, divadelní a další spolky.
Nová ves nad Popelkou je jednou z nejrozsáhlejších obcí v okrese Semily. Nachází se v širokém údolí, jehož středem protéká potok Popelka. Z obce jsou překrásné výhledy na Krkonoše, Ještěd, Kozákov, Černou Studnici, na horu Tábor. Přírodní panorama uzavírá zřícenina hradu Kumburk a hradu Bradlece. Tato lokalita je atraktivní též pro turisty a cyklisty.

Č.zakázky: RS312184
Lokalita: Nová Ves nad Popelkou
Město: Nová Ves nad Popelkou
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plocha: 1337 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -

Miroslava Kárníková

klientská linka

tel.: +420 770 183 129

e-mail: miroslava.karnikova@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost