ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

luxusní vila Teplice _Šanov_věcné břemeno

Teplice

8 000 000 Kč

+1% provize

Luxusní vila se nachází v historické teplické lázeňské čtvrti Šanov,objekt je velmi dobrém tech. stavu s trvale udržovanou okrasnou zahradou,ve které se nachází bezúdržbový zastřešený venkovní bazén 6 x 3 m s technologií slané vody.Kompletní rekonstrukce objektu proběhla v roce 2003, stavba je zateplena polyester.deskami 7.5 cm,vytápění vysoce úsporným plynovým kondenzačním kotlem Viessmann,tepelné rozvody v mědi, dispoziční řešení objektu je do 2 podlaží a obytného suterénu s vlastním vchodem,což lze využít i jako 2 generační bydlení nebo prostor pronajímat.Obytná plocha každého podlaží je cca 100m2, 2 koupelny s WC,prádelna,hala, kuchyně,ložnice, pracovna,originální dub.schodiště,prostorný kamenný sklep,dílna, garáž pro 2 automobily a parkovací stání pro další vozidlo,krytá zimní zahrada. Zabezpečení nemovitosti je realizováno moderním sat.bezp.systémem napojeným na PCO. V ceně nemovitosti je veškeré vnitřní vybavení,uživatelé nemovitosti budou smluvně vázáni udržováním tech.stavu nemovitosti a zahrady s povinností zajištění veškerých vzniklých oprav po dobu trvání všcného břemene.
Nemovitost se prodává za 1/2 tržní ceny z důvodu podmínky Věcného břemené - prává dožití. Skutečná tržní hodnota domu je dvojnásobná.
Vhodné jako dlouhodobá investice s vysokým zhodnocením na bázi nem.fondu nebo zajištění luxus.bydlení pro nezletilé děti, nejistější ochrana úspor před současnou hyperinflací.
U nemovitosti není vytvořen energetický průkaz, z tohoto důvodu systém vydal hodnotu G.

Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS307647
Lokalita: Teplice
Město: Teplice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: vily
Počet podlaží: 0
Plocha: -
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 600 m2

Aleš Simet

klientská linka

tel.: +420 770 183 129

e-mail: ales.simet@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost