ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

VOLNÉ PROSTORY V JESENÍKU NA PĚŠÍ ZÓNĚ OD 1.7. 2024 - obchod/restaurace/pivnice/bar/ cukrárna/kavárna

Jeseník

15 000 Kč/měsíc

Cena nájmu k jednání, cena nezahrnuje vodu, teplo

VOLNÉ PROSTORY V JESENÍKU NA PĚŠÍ ZÓNĚ OD 1.7. 2024 - obchod/restaurace/pivnice/bar/ cukrárna/kavárna
Budova se nachází na pěší zóně ul. Sadová spojující autobusové nádraží s centem lázeňského města Jeseník. Provozovna je v levé části domu v přízemí, sousední provozovna vpravo je Vietnamské bistro. Nabízená provozovna má samostatný vchod z parkoviště, je možné také obnovit vstup ze společné chodby do budovy. V současnosti je provozovna pronajata jako prodejna cyklo-sport, dříve zde byla pivnice. Celková plocha pronájmu 100 m²
Hlavní obchodní prostor o 64 m2 byl rekonstruován v roce 2021 a je vybaven novými radiátory, osvětlením a vinylovou podlahou. Zbytek prostoru je zázemí v podobě WC pro ženy a muže, WC pro personál, sklady a úklidová místnost. Prostory jsou vytápěny centrálně a k dispozici je také centrálně v domě ohřívaná teplá voda. V Jeseníku chybí zázemí pro maminky s dětmi, a proto je v úvaze i provozování kavárny s cukrárnou, či jiné zázemí pro maminky s dětmi, kde by byly herny pro děti. A třeba i s volným pohybem koček https://www.facebook.com/CatfeLiberec/ což by mohlo být atraktivní pro místní obyvatele.
Prostor je také vhodný pro umístění jakéhokoliv obchodu – i potravin zelenina, maso apod. prostor má samostatný elektroměr. Nájemné – cena k jednání 15.000 Kč plus zálohy na služby – teplo , voda elektřina.
Č.: RS705196

Č.zakázky: RS705196
Lokalita: Jeseník
Město: Jeseník
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Plocha: -
Užitná plocha: 100 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 371 m2

Získat kontakt na majitele ?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost